ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Audience

Школски спорт- стони тенис

Општинско такмичење у стоном тенису, за пионирке и пионире, одржано је 09.10.2019. године у СРЦ"Краљевица" у Зајечару. Нашу школу представљала је екипа пионирки , екипу у конкуренцији пионира нисмо имали. На такмичењу је учествовало 8. екипа. Пионирке наше школе победиле су у финалу вршњакиње из ОШ"Љуба Нешић" и освојиле 1. место.Екипу наше школе чиниле су Анастасија Младеновић и Сандра Бадицовић ученице 7. разреда.На Окружном такмичењу, одржаном 16.10.2019. године, у Сокобањи пионирке су заузеле 3.место.

DSCN7167.jpg

Школски спорт-кошарка 1

Општинско такмичење у кошарци одржано је 06.11.2019. године.Домаћин такмичења, у реновираној фискултурној сали, била је ОШ"Љубица Р Нада".Нашу школу представљале су екипе у обе конкуренције.Пионирке наше школе , после убедљиве победе над екипом ОШ"Хајдук Вељко", нису имале снаге да победе екипу домаћина тако да су заузеле 2. место.ОШ"Ђ.Јакшић"-ОШ"Х.Вељко" 22:4ОШ"Ђ.Јакшић"-ОШ"Љ.Р.-Нада" 11:19Пионири наше школе, после убедљивих игара, савладали су у финалу екипу ОШ"Љ.Р.-Нада" и заузели 1. место.