Обогаћени једносменски рад - ТЕНИС

У оквиру пројекта обогаћени једносменски рад у току школске године активност Тенис реализована је са четири часа недељно, 2 часа са ученицима првог разреда и 2 часа са ученицима трећег разреда.Часови тениса реализовани су понедељком и средом од 13-14 часова са ученицима првог разреда и петком од 13-14:30 часова са ученицима трећег разреда.

Након презентације пројекта „Бесплатан тенис у основним школама“ у оквиру обогаћеног једносменског рада за часове тениса пријавило се 60 ученика/ца.(први разред 36 и 24 трећи разред)

Школа је опремљена тениским рекетима, мрежама и лоптицама из донације ТС Србије. Поред часова тениса у нашој школи остварена је и сарадња са ТК“АС“-Зајечар и учешће ученика наше школе на турнирима у организацији клуба.Ученици 3.разреда наше школе успешно су завршили учешће у пројекту и добили су дипломе ТС Србије.
Наредне школске године планирано је да у пројекту„Бесплатан тенис у основним школама“ учествују ученици првог и другог разреда.